Atölye Çalışması

Yöneten:
Beliz Kudat
Yeşim Cimcoz

Buluşma Tarihleri:
Ekim 2016 itibariyle her ayın son Cuma günü

Buluşma Saati:
10:00 - 16:00

Buluşma Yeri:
Her ay belirlenen bir mekanda, sonra İstanbul sokaklarında, insanlarında, ruhunda.

devamı...

Eskiyi Arayanlar İçin

Eski İstanbulu Yazıyorum çalışmalarının gittiğine üzülenler, keşke eskisi gibi kalsaydı diyenler, sadece amatör kalmayı isteyen, sadece içinden geldiği gibi yazmak isteyenler... sizi unutmadık! Biz ayrıca hala yılda en az iki defa İstanbul'un bir semtine gideceğiz. Hatta bazılarınızın çok istediği gibi bir hafta sonu gezisi bile düşünüyoruz. Bu gezilerimiz tam eski İstanbul'u Yazıyorum tadında olacak. Tek şartımız yazmanız. Katılım yine ücretsiz olacak, yeme içme sizden olacak. Yazılarınız yine yayınlanacak, yine beraber yazıp okuyacağız. Sadece yılda iki defa olacak. :) Buradan tarihler hakkında duyuruları takip etmeyi ihmal etmeyin.

Anasayfa 2010-2016 Dönemleri Proje Altyapı ve Açık Standartlar

Joomla, Windows, bir çok Linux dağıtımı, bazı Unix sürümleri ve Apple OS/X altyapısında çalışır. Devingen (dinamik) içerik yayınlamak için PHP ve MySQL veritabanına bağlıdır.

Asgari gereksinimleri:

  • Apache 1.x, 2.x ve üstü
  • PHP 4.3 ve üstü
  • MySQL 3.23 ve üstü
Ayrıca PHP ve MySQL destekleyen Winodws IIS gibi diğer sunucu altyapılarında da çalışır. Ancak bu altyapılar Joomla! temel paketinin kurulması ve yönetilmesi için ek yapılandırmalara ihtiyaç duyarlar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Son Ekleneler...