Atölye Çalışması

Yöneten:
Beliz Kudat
Yeşim Cimcoz

Buluşma Tarihleri:
Ekim 2016 itibariyle her ayın son Cuma günü

Buluşma Saati:
10:00 - 16:00

Buluşma Yeri:
Her ay belirlenen bir mekanda, sonra İstanbul sokaklarında, insanlarında, ruhunda.

devamı...

Eskiyi Arayanlar İçin

Eski İstanbulu Yazıyorum çalışmalarının gittiğine üzülenler, keşke eskisi gibi kalsaydı diyenler, sadece amatör kalmayı isteyen, sadece içinden geldiği gibi yazmak isteyenler... sizi unutmadık! Biz ayrıca hala yılda en az iki defa İstanbul'un bir semtine gideceğiz. Hatta bazılarınızın çok istediği gibi bir hafta sonu gezisi bile düşünüyoruz. Bu gezilerimiz tam eski İstanbul'u Yazıyorum tadında olacak. Tek şartımız yazmanız. Katılım yine ücretsiz olacak, yeme içme sizden olacak. Yazılarınız yine yayınlanacak, yine beraber yazıp okuyacağız. Sadece yılda iki defa olacak. :) Buradan tarihler hakkında duyuruları takip etmeyi ihmal etmeyin.

Anasayfa 2010-2016 Dönemleri Proje Destek ve Belgeler

Destek

Joomla! İYS için destek birkaç alandan sağlanır. Başlayabileceğiniz en iyi yer Joomla! Türkçe Eğitim ve Destek sitesidir. Bu sitede bulunan kılavuzlar ve rehberler ile kendinizi geliştirebilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tabii ki içerik yönetim sisteminin kendi yardım sistemini unutmamak gerekir. Arka-uç birimi denetim masasında bulunan üstmenüde yer alan Yardım düğmesi özellikler hakkında birçok bilgi verirler.

Diğer büyük bir yer ise elbette Forumdur . Joomla! Forumda yardım bulabilir ve topluluk üyelerinden destek alabilirsiniz. Forum, sık sorulan sorular gibi bir çok bilgi içerir.

Diğer üç destek sitesi ise şunlardır: Joomla! Resmi Belgeleri (İngilizce), Joomla! Geliştirme Sitesi (İngilizce) ve Joomla! Eklenti Dizini (JED). Joomla! Geliştirme sitesi deneyimli geliştiriciler için birçok teknik bilgi içerir. JED ise Joomla! için yazılmış binlerce eklenti içerir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Son Ekleneler...