Atölye Çalışması

Yöneten:
Beliz Kudat
Yeşim Cimcoz

Buluşma Tarihleri:
Ekim 2016 itibariyle her ayın son Cuma günü

Buluşma Saati:
10:00 - 16:00

Buluşma Yeri:
Her ay belirlenen bir mekanda, sonra İstanbul sokaklarında, insanlarında, ruhunda.

devamı...

Eskiyi Arayanlar İçin

Eski İstanbulu Yazıyorum çalışmalarının gittiğine üzülenler, keşke eskisi gibi kalsaydı diyenler, sadece amatör kalmayı isteyen, sadece içinden geldiği gibi yazmak isteyenler... sizi unutmadık! Biz ayrıca hala yılda en az iki defa İstanbul'un bir semtine gideceğiz. Hatta bazılarınızın çok istediği gibi bir hafta sonu gezisi bile düşünüyoruz. Bu gezilerimiz tam eski İstanbul'u Yazıyorum tadında olacak. Tek şartımız yazmanız. Katılım yine ücretsiz olacak, yeme içme sizden olacak. Yazılarınız yine yayınlanacak, yine beraber yazıp okuyacağız. Sadece yılda iki defa olacak. :) Buradan tarihler hakkında duyuruları takip etmeyi ihmal etmeyin.

Anasayfa 2010-2016 Dönemleri Son Haberler Hoşgeldiniz
Joomla! yüksek etkileşimli ve çok-dilli Web siteleri, çevrimiçi topluluklar, medya portalları, bloglar ve e-Ticaret uygulamalarının hızlıca oluşturulabilmesi için tasarlanmış bir açık kaynak içerik yayınlama sistemidir.


Joomla! LogosuJoomla! geniş hacimli HTML belgeleri ve zengin medya içeriklerini yönetmek ve yayınlamak üzere hazırlanmış kolay-kullanımlı grafik kullanıcı arayüzü (GUI) sunar. Her boyutta organizasyon tarafından Genel Web Siteleri, Dahili Ağlar ve diğer ağlar için kullanılmaktadır. Ayrıca binlerce kullanıcılı topluluk tarafından desteklenmektedir.

Tasarımcı kaynaklarının tam bir belge kütüphanesi ile, Joomla! sunum, görünüm düzeni, yönetim ve hızlı üçüncü parti uygulama entegrasyonunun düzenlenmesine izin verir.

Joomla! zengi katılımlara ve birçok İYS ödülüne sahiptir. Şimdi daha güçlü yapısı ile, Joomla! tasarımcılara güç katar. Herkim ki genişleyi arttırmak istiyorsa, Joomla! 1.5 bunu yapabilir.

Yeni bir alt yapı, yeni bir yapılanma ve yüksek-etkin geliştirme takımı; Sizlere 'yeni nesil İYS' coşkusunu yaşatmaktadır. İster bir sistem mimarı isterseniz bir 'çaylak' olun, Joomla! sizi yeni nesil içerik dağıtımına taşır. 'Bir İYS den fazlası' bizim için bir oyun gibidir, çünkü yeni Joomla! Uygulama Programlama Arayüzü (API) inanılmaz güçlere ve esnekliğe sahiptir. Joomla! ile istediğiniz her alanda özgür olmanız size daha önce olmadığı kadar kolaylık sunmaktadır.

Web yayınlamasını mı düşünüyorsunuz? Joomla! düşünün.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Son Ekleneler...